Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексЗбИжЗИЙПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР

Go down 
АвторСъобщение
gini_556




Брой мнения : 2
Местожителство : bulgaria
Registration date : 27.12.2009

искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР Empty
ПисанеЗаглавие: искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР   искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР Icon_minitimeВто Дек 29 2009, 14:30

Мила шапчице моля те да ме сложиш в ГРИФИНДОР или Хафълпав !!!!!!!!!!!!!!!Там е много забавно и спокойно другите не ми харесват моля тееееееееееее!!!!!!!!!!!!!АЗ МНОГО ИСКАМ ДА СЪМ ДОБРА МАГЮСНИЦА И ДА ПОМАГАМ НА ДРУГИТЕ ХОРА!!!!!!!!!!!!САМО НЕ МЕ ПУСКАЙ В ДОМ СЛИДЕРИН!!!!!!!!!!! искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 781621 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 781621 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 899836 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 101798 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 28134 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 802740 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР 300756 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР Star3 искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР Star3
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts-school.heavenforum.com/profile.forum?mode=viewpr
 
искам много да съм в ГРИФИНДОР или ХАФЪЛПАВ!САМО НЕ В СЛИДЕР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В замъка :: Разпределителната шапка-
Идете на: