Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексЗбИжЗИЙПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 firesoul[представяне]

Go down 
+15
bezinka
Alucard
Виктория Лост Блек
Рия Лоуд
jan
KRISINKO_91
Анилия Харпар
benibloom
Алис Бейли
~z3z0~
Джей-Кристи
Джеръми Нейсън
Мелани Мейнс
PANTERATA
firesoul
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Грациела Милич
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
Грациела Милич


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 19.05.2008

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27 2008, 22:55

Родителите ти се развеждат.Майка ти иска да се омъжи повторно за новия си приятел.Как ще постъпиш?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 28 2008, 14:35

Какво ти е мнението за пиърсинга? Би ли си направила? Защо? - Има хора, на които им отива. Аз лично не искам да си дъпча лицети или пъпа например. Но за това пък септември смятам да си направя втора дупка на ухото.

Поне едно нещо, което трябва да свършиш, докато си жива? - Ох ами аз искам да направя толкова много неща. Или по скоро да видя толкова много неща. Ще е супер яко ако ми се отдаде възможност да отида до Хеопсовата пирамида. И въобще някви такива места.

Имаш ли нещо против ромите? Мнението ти за тях? - Ами аз съм малко предубедена понеже още в първи клас имахме двама в класа. Единия ми сви парите за закуска. И от тогава гледам малко подозрително на ромите. Но иначе всяко правило си има изключение. Брат му също беше в нашия клас и показваше старание да научи нещо.

Патриот ли си? - Чак партиотични чувства не мога да кажа, че постоянно изпълват сърцето ми, но си обичам родината.

Пестелив човек ли си? Умееш ли да спестяваш или пари не се задържат у теб? - Ами да пестелива съм. Просто когато ми останат пари ги заделям някъде докато не потрябват. А ако спестявам за нещо- например телефон, mp3, фотоапарат иле нещо подобно ще си оранича разходите до минимум за да спестя парите по- бързо.

Готвиш ли? Ако да кой ти е "специалитета"? - Случва се понякога да готвя, когато мама се пребира късно от работа. Но специалитет ми определено си остава пържените картофки. Само аз съм единствената в нас, която има нерви да чака докато станат със златист цвят.

Какво мислиш за графитите по стените? Дали са изкуство или по скоро хулиганщина? - Аз съм виждала графити, които са.. невероятни. Със смисъл и т.н. Мога с чиста съвест да го нареча изкуство. Но има такива, които просто минават и се подписват с червен спрей по стените- това вече си е хулиганщина.

Колко е дълга една минута за теб? - 60 секунди

Искало ли ти се е да убиеш човек? И мислиш ли, че някога би могла да го направиш? - Ами като по- малка съм си го мислела, когато съм била ядосана. Но определено никога няма да го направя. Аз сега даже упорито избягвам физическото насилие, а какво остава за убийство.

Имаш ли си любима играчка? - Да. Може да се каже. Още си паза първата плюшена играчка. Винаги много съм си я обичала. (милата колко операции е преживяла)

Би ли рискувала живота си за някого? - Да.

Говориш ли си сама? - Случва се понякога.

Бягаш ли от училище? Ако да колко често? - Не бягам. В нашия клас има твърде много лицемерки, които биха казали нещо зад гърба ти на учителя.

Използваш ли грим? Колко често? - Слагам си гланц за устни и понякога молив. Само за по специални поводи може да се случи да се примирам повече

Кое е последното хубаво нещо, което ти се случи? - Срещата ми вчера с Цецко и Боби.
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeЧет Авг 28 2008, 14:51

perlata написа:
Родителите ти се развеждат.Майка ти иска да се омъжи повторно за новия си приятел.Как ще постъпиш?

Не вярвам, че нашите ще искат някога да се разведат. Но все пак ако се случи описаната ситуация ще го приема. Ако е решила така няма как да я разубедя. Аз се разбирам с майка си, така че ще се радвам за нея. Щом е решила да продължи напред ще я подкрепя.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeЧет Окт 02 2008, 15:25

Нови въпросчета:

На какво успяха да те научат родителите ти?
Носиш ли бижута? Ако да какви?
Какво ти трябва за да бъдеш напълно щастлива?
Имаш ли чувство за хумор?
Как приемаш критиката?
На колко години би искала да си останеш завинаги?
Какво може да ти вдигне адреналина?
Кой е най хубавия сън, който си сънувала?
Какъв талант притежаваш?
Колко часа седиш пред компа?
Какъв модел ти е телефона?
Имаш ли истински приятели от интернет?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 05 2008, 16:20

Преди да отговоря да кажа, че въпросите ти какво винаги са много добри.

На какво успяха да те научат родителите ти? - Ами на доста неща. Дори само това, че са ме научили кое е правилно и кое не си е нещо. Не е засължително да са ми казали: "виж това е така и това така" Само начина по който реагират на разни неща и наблюдението на реакциите им ме карат да се замисля и да си изведа изводите.

Носиш ли бижута? Ако да какви? - Нося. Не излизам без сребърната си верижка. Нося сребърни обеци (даже ще си дупча още една дупка). А за гривните нямам никакви ограничения- сребърни, гумени, пластмасови, с маниста, на ластик, такива лепящи се стига да ми харесват нося ги всякакви.

Какво ти трябва за да бъдеш напълно щастлива? - Преди два дена се прибрах от даскало и когато си разхвърляш нещата погледнах леглото си. Бях сложила на него току що купения шоколад и mp3-то. Това е комбинация, която можа да ме направи напълно щастлива за 30мин.

Имаш ли чувство за хумор? - Да. Не се разделям с него.

Как приемаш критиката? - Трудно. Когато е обективна и заслужена я преглъщам някак си, но дори и тогава пак ми е гадно.

На колко години би искала да си останеш завинаги? - 14. Това беше една от най- щастливите ми години. Въпреки, че аз съм човек на промените и смятам, че нещата трябва да придължават напред колкото и понякога да ни се иска да си останат както са си.
Какво може да ти вдигне адреналина? - Ами екстремните спортове си вдигат адреналин. Момента в някой филм, в който незнаеш какво ще се случи и тръпнеш в очакване дали убиецът ще изкочи от някъде да убие героя. А най- бързо си вдигам адреналина когато изяза някъде със сестра ми и за момент я изгубя от поглед и си помисля, че съм я загубила.

Кой е най хубавия сън, който си сънувала? - То не е един. Те са едни такива спокойни, развиващи се нормално, ненатоварващи. Не обичам много да си споделям сънищата на всички, за това няма да разказвам.

Какъв талант притежаваш? - Според мен таланта е 1%, останалите 99% са труд. Така че дори и да нямам талант за нещо винаги мога да работя по усилено за да го постигна. Не смятам, че притежавам кой знае какви таланти.

Колко часа седиш пред компа? - Различно. Има дни, в които въобще не сядам, има такива, в които сядам за 15-30 мин, а има и такива, в които седя по 8-9 часа.

Какъв модел ти е телефона? - О доста старичък е - Panasonic VS3. Аз си го обичкам. Единствени му недостатък е, че е малко тихичък.

Имаш ли истински приятели от интернет? - Да. И не виждам защо да нямам. Още повече сега в 21век когато всички седят пред компютрите. С някои дори в последствие се срещам. Има хора от този форум, които също са ми истински приятели.
Върнете се в началото Go down
Мелани Мейнс
Трети курс
Трети курс
Мелани Мейнс


Брой мнения : 645
Age : 30
Местожителство : В кулата на Грифиндор :)
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 06 2008, 08:26

Хайде и от мене малко въпросчета....предварително се извинявам ако се повтарят с предишни...

1.Най-много в себе си харесвам..?
2.В себе си бих променил...?
3.Последно се смях през сълзи,когато..?
4.Последно плаках,когато..?
5.Истинската любов за мен е...?
6.Вярвам в...?
7.Малко хора знаят за мен,че...?
8.Трябва да престана да...?
9.Никога не пропускам...?
10.Искам да...?
11.Щастлив съм,когато...?
12.Вбесявам се,когато..?
13.Когато имам един свободен час го отделям за..?
14.Истински мразя..?
15.Тревожа се за..?
16.Последната ми страст е...?
17.Не ми личи,че..?
18.Не мога без..?
19.Страх ме е от..?
20.Уморявам се от..?

Надявам се да не дойдат много 20 въпросчета
Smile Smile
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 06 2008, 16:06

1.Най-много в себе си харесвам... усмивката
2.В себе си бих променила... наивността
3.Последно се смях през сълзи,когато... с Марти днес се лигавихме по улицата.
4.Последно плаках,когато... се ядосах преди няколко седмици.
5.Истинската любов за мен е... нещо, което е невъзможно да се намери. Тя сама идва.
6.Вярвам в... истинските си приятели.
7.Малко хора знаят за мен,че... пиша стихове. (Всъщност освен във форума знаят само още 1-2ма души)
8.Трябва да престана да... се дразня от дреболии.
9.Никога не пропускам... да си изкарам нова карта за градски транспорт, когато изтече старата.
10.Искам да... съм по- щастлива.
11.Щастлива съм,когато... всъщносто почти винаги.
12.Вбесявам се,когато... нешо не е както трябва.
13.Когато имам един свободен час го отделям за... да седна пред компютъра, прочета нещо или свърша нещо, което се каня да направя от много време, а все не ми остава време.
14.Истински мразя... боклуците, които всеки ден виждам по улицата.
15.Тревожа се за... бъдещето.
16.Последната ми страст е... Chemical Party на Gavin DeGraw.
17.Не ми личи,че... съм на 17.
18.Не мога без... музика.
19.Страх ме е от... тишината.
20.Уморявам се от... чакане.

P.S. Тъкмо си запълних времето.
Върнете се в началото Go down
Грациела Милич
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
Грациела Милич


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 19.05.2008

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПет Окт 17 2008, 21:02

1.Кой е идеалният подарък за теб?
2.Какъв чужд език искаш да научиш?
3.Какви са плановете ти за бъдещето?
4.Идвал/а ли си в Ямбол?
5.С кого от форума си се виждал/а на живо?
6.Държиш ли на думата си?
7.Какво за теб е "честа"?
8.Какво мислиш за еротичните сънища?
9.Сънувала ли си такива?
10.Можеш ли да играеш кючек?

Предварително се извинявам, ако някои въпроси се повтарят .
Върнете се в началото Go down
Елиа Риддъл
Секретарката
Елиа Риддъл


Брой мнения : 1099
Age : 30
Местожителство : where the wind will whisper to me...Where the raindrops as they\\\'re falling tell a story...
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Окт 18 2008, 20:32

1.Любим аромат?Парфюм?Мъжки парфюм?
2.AVON or Oriflame?

3.Любима марка сапун? Laughing
4.Подържаш ли ноктите си? Колко най-дълги са били?
5.Какъв шампоан/балсам използваш? А паста за зъби?
6.Имаш ли някъде в стаята окачен плакат? На кого?
7.Би ли станала учител?Защо?
8.Ако станеш такъв, кой предмет би преподавала?
9.Любим алкохол?
10.Любима топла напитка/сок/безалкохолно?
11.Ако влезеш в хранителен магазин, кои три неща би си купила задължително?
12.Имаш ли някакви рожденни белези или нещо от сорта?
13.Любима емотиконка тук и във скайп?
14. Песен, която наистина много те дразни?
15. Можеш ли да качиш снимка на подписа си и почерка си? Ако не,го опиши. (много си падам по такива неща Rolling Eyes ... )
Върнете се в началото Go down
http://dklaskz.data.bg/
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 19 2008, 15:53

1.Кой е идеалният подарък за теб? - Ами то зависи доста от временните ми интереси. Ама да кажем, че универсално ще е някоя приключенска книга, голям пъзел, албум на някоя любима банда или нещо такова.
2.Какъв чужд език искаш да научиш? - Ами искам да науча английски като хората, а да не говорим, че вече съм видяла доста хора, които горе- долу знаят нещичко на японски така, че и този език не ми се струва безнадежден.
3.Какви са плановете ти за бъдещето? - Ами плановете се простират до 5-6 години напред. Искам страшно много да вляза в художествената академия. А от там ще видя вече.
4.Идвал/а ли си в Ямбол? - Честно казано само съм минавала от там, но не съм спирала.
5.С кого от форума си се виждал/а на живо? - С Маги, Цецко, Боби, Пешо.. и май са това.
6.Държиш ли на думата си? - Да.
7.Какво за теб е "честа"? - Ами то е свързано точно с предния въпрос. Нещо подобно е на това да държиш на думата си.
8.Какво мислиш за еротичните сънища? - Ами няма лошо. Всеки може да сънува какво си иска.
9.Сънувала ли си такива? - Колкото и странно да звучи за моята възраст съм имала само един такъв сън.
10.Можеш ли да играеш кючек? - Не. А и честно казано не искам да се науча.
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeНед Окт 19 2008, 16:28

1.Любим аромат?Парфюм?Мъжки парфюм? - Любим аромат- някои цветя, плодове; парфюм- не е 1; мъжки парфюм- S8.
2.AVON or Oriflame? - Oriflame- даже съм дистрибутор.
3.Любима марка сапун? - Нямам. Стига да ухае добре ми е все тая какъв е.
4.Поддържаш ли ноктите си? Колко най-дълги са били? - Поддържам ги. А иначе са ми леко чупливи тъй, че не са ставали много дълги.
5.Какъв шампоан/балсам използваш? А паста за зъби? - Шампоан- Schauma с масла и интензивна грижа; балсам не ползвам; пастата за зъби почти винаги е различна.
6.Имаш ли някъде в стаята окачен плакат? На кого? - Има естествено. На Чад Майкъл Мъри, На Кели Кларксън, на Аврил, на д-р Хаус и на филма "Железен човек". Бих си закачила още няколко, но със сестра ми имаме различни интереси и е много трудно да я убедя без и аз самата да не гледам после плаката на някакви лигави групи- еднодневки.
7.Би ли станала учител?Защо? - Ами аз и преди съм се замисляла. И да бих станала. Не мразя деца. А пък и е приятно да знеш, че може да предадеш част от знанията си на някой.
8.Ако станеш такъв, кой предмет би преподавала? - Сигурно по рисуване, или начална учителка. Началната учителка си е голяма отговорност, но ще може да изградиш някакъв по- добър светоглед на децата.
9.Любим алкохол? - Да кажем водка.
10.Любима топла напитка/сок/безалкохолно? Топла- мляко с какао; сок- Queens- касис; безалкохолно- кола.
11.Ако влезеш в хранителен магазин, кои три неща би си купила задължително? - Това е само да си взема нещо за леко хапване нали?! Солети, натурален сок и любимите ми бисквити.
12.Имаш ли някакви рожденни белези или нещо от сорта? - Рожденни белези нямам. Имам белег от шевна машина на дясната си ръка и разни други подобни.
13.Любима емотиконка тук и във скайп? - тук - happy , а от скайпа (sun), (wasntme), Smile
14. Песен, която наистина много те дразни? - Те са толкова много ама да кажем, че в момента ме дразни една песен, която постоянно я въртят на Мадона- give it to me
15. Можеш ли да качиш снимка на подписа си и почерка си? Ако не,го опиши. - Ами не мога да кача. Иначе подписа ми пише Нина ама никой не може да го разбере, като накрая завършва с: =). Почеркът ми е ситен, с наклон (който постоянно се мени), и някои от буквите ги пиша печатно. Например - Г, или главно Б, Ж.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 17 2008, 14:30

Какво мислиш за хората, които играят непрекъснато? Тези, които не показват себе си, а непрекъснато се преструват? Ти правиш ли го ( ако да кога, защо )?
Умееш ли да криеш разочарованието си?
А гнева?
Колко си открита с хората около теб?
Случва ли ти се да преиграваш?
Можеш ли да "пазиш тайна"?
Кое ти влиае повече - положителните или отрицателните случки и събития?
До каква степен си склонна да правиш компромиси?
Хладнокръвен човек ли си или лесно се паникьосваш?
До каква степен умееш да контролираш себе си?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 17 2008, 18:27

- Какво мислиш за хората, които играят непрекъснато? Тези, които не показват себе си, а непрекъснато се преструват? Ти правиш ли го ( ако да кога, защо )? - В близкото минало се сблъсках точно с човек, който не беше показваш истинската си същност и когато всъщност го направи разбирах какъв е. Ческо казано ми беше много неприятно. Не от другото му аз, от това че го има. Кофти е, че някой не е такъв какъвто е. Аз не се преструвам. Не смятам за нужно. Живота е твърде кратък за да играя някой друг.
- Умееш ли да криеш разочарованието си? - Ами да успявам.
- А гнева? - Гнева ми е малко по- трудно и не винаги успявам.
- Колко си открита с хората около теб? - Зависи от хората. Въпреки, че аз съм си твърде доверчива и понякога се откривам може би по- бързо от колкото трябва.
- Случва ли ти се да преиграваш? - Не мисля, че ми се е случвало от доста време.
- Можеш ли да "пазиш тайна"? - Да.
- Кое ти влиае повече - положителните или отрицателните случки и събития? - В крадкосрочен план гадните неща ми съсипват настроението много бързо, но в дългосрочен - положителните определено са тези, които ме държат.
- До каква степен си склонна да правиш компромиси? - До тогава до когато не почнат да злопутребяват.
- Хладнокръвен човек ли си или лесно се паникьосваш? - Хладнокръвна до мозъка на костите си. Има само едно нещо, което може да ме накара да се паникьосам.
- До каква степен умееш да контролираш себе си? - Доста голяма. Стига само да не ми се събере много наведнъж. Тогава си изливам всичко. Малко е кофти, защото понякога си патят хора, които в случая са невинни.
Върнете се в началото Go down
Грациела Милич
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
Грациела Милич


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 19.05.2008

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 13 2008, 22:16

Ето и малко повечко въпроси от колкото си очаквала.
Е, възможно е да се повтарят някъде...

Искам ...
Не искам
Имам ...
Липсва ми ...
Надявам се ...
Чудя се ...
Търся ...
Обичам ...
Ненавиждам ...
Загубих ...
Намерих ...
Убеден съм в ...
Съмнявам се в ...
Колебая се дали ...
Интересувам се от ...
Мога ...
Не мога ...
Лягам си с ...
Събуждам се с ...
Преди да заспя ...
Ведната щом стана ...
Доволна съм от ...
Не съм доволна от ...
Обичам да похапвам ...
Обичам да си пийвам ...
Обичам да гледам ...
Обичам да слушам ...
Обичам да чета ...
Искам да избягам от ...
Искам да променя ...
Моята сила ...
Моята слабост ...
Най-голямото изкушение ...
Най-вълнуващото преживяване ...
Най-силната тръпка ...
Най-обсебващата мания ...
Най-голямата трудност ...
Най-приятните моменти ...
Най-хубавия спомен ...
Най-неприятния спомен ...
Най-голямото удовлетворение ...
Най-голямата грешка ...
Най-тежкото изпитание ...
Най-силната болка ...
Най-голямото удоволствие ...
Най-големия грях ...
Самочувствието ми се базира на ...
Личността, която ме вдъхновява ...
За себе си съм чувала, че ...
Искам, но не ми стиска да ...
Родителите ми ...
Приятелите ми ...
Враговете ми ...
Вярвам във ...
Сълажявам за ...
Стремя се към ...
Мечтая за ...
Работя върху ...
Страхувам се от ...
Гордея се с ...
Срамувам се от ...
Пристрастен съм към ... ...
Боря се за ...
Искам да постигна ...
Искам да притежавам ...
Искам да бъда ...
Изнервя ме ...
Отегчава ме ...
Отвращава ме ...
Сдухва ме ... .....
Мотивира ме ...
Възбужда ме ...
Вбесява ме ...
Успокоява ме ...
Кара ме да се усмихвам ...
Разплаква ме ...
Зарежда ме с положителна енергия ...
Зарежда ме с негативна енергия ... ..........
Чувствам се добре, когато ...
Чувствам се зле, когато ...
Имам нужда от ...
Нямам нужда от ...
В момента ...
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Дек 27 2008, 02:29

Искам... повече щастие.
Не искам... сълзи.
Имам... хубави спомени.
Липсва ми... старото даскало.
Надявам се... че ще успея.
Чудя се... дали понякога усилията си заслужават.
Търся... нещо по- добро
Обичам... човека.
Ненавиждам... хората.
Загубих... много.
Намерих... много.
Убеден съм в... това, че и утре ще изгрее слънце.
Съмнявам се в... успеха.
Колебая се дали... ще намеря това, което търся.
Интересувам се от... различни неща.
Мога... да обичам.
Не мога... да мразя хората.
Лягам си с... пижами.
Събуждам се с... мисли за предстоящия ден.
Преди да заспя... минавам през банята.
Ведната щом стана... си оправям леглото.
Доволна съм от... нещата, които съм направила.
Не съм доволна от... нещата, които съм направила.
Обичам да похапвам... сладко.
Обичам да си пийвам... натурален сок.
Обичам да гледам... телевизия.
Обичам да слушам... музика.
Обичам да чета... книги с неясен край.
Искам да избягам от... някои спомени.
Искам да променя... света.
Моята сила... е думите.
Моята слабост... е любовта.
Най-голямото изкушение... шоколада.
Най-вълнуващото преживяване... не е едно.
Най-силната тръпка... е тази, която кара сърцето ми да бие сякаш всеки момент ще излезе от гърдите ми.
Най-обсебващата мания... ми беше "Хари Потър".
Най-голямата трудност... живота.
Най-приятните моменти... на успеха.
Най-хубавия спомен... е последван от още по- хубав.
Най-неприятния спомен... е натикан дълбоко в съзнанието ми.
Най-голямото удовлетворение... успешно свършена работа.
Най-голямата грешка... доверчивостта.
Най-тежкото изпитание... е това, което не можеш да прескочиш.
Най-силната болка... разбитото сърце.
Най-голямото удоволствие... да видя, че някой се усмихва искренно.
Най-големия грях... убийството.
Самочувствието ми се базира на... волята.
Личността, която ме вдъхновява... е всеки, който се бори.
За себе си съм чувала, че... съм истеричка.
Искам, но не ми стиска да... си призная някои неща.
Родителите ми... са най- добрите.
Приятелите ми... са все свестни хора.
Враговете ми... не съществуват.
Вярвам във... доброто.
Съжалявам за... част от миналото.
Стремя се към... по- добро.
Мечтая за... НХА.
Работя върху... проектите за училище.
Страхувам се от... тишината.
Гордея се с... приятелите си.
Срамувам се от... нищо.
Пристрастена съм към... сладко.
Боря се за... повече добро.
Искам да постигна... мечтите си.
Искам да притежавам... разни малки неща.
Искам да бъда... по- малко мързелива.
Изнервя ме... хлегматична тълпа хора.
Отегчава ме... скучна книга.
Отвращава ме... егоизма и злорадството.
Сдухва ме... тъгата.
Мотивира ме... успеха.
Възбужда ме... (запазвам го в тайна)
Вбесява ме... училището.
Успокоява ме... шоколада.
Кара ме да се усмихвам... когато някой друг се усмихва.
Разплаква ме... отчаянието.
Зарежда ме с положителна енергия... успеха.
Зарежда ме с негативна енергия... разочорованието.
Чувствам се добре, когато... съм с приятели.
Чувствам се зле, когато... около мен е тихо.
Имам нужда от... топлина.
Нямам нужда от... шапка.
В момента... се замислих по отговорите.

P.S. Супер въпроси.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПон Яну 12 2009, 18:40

Аз отново. Дано не възразяваш още няколко въпроса:

Ако трябваше да напишеш песен за твоя живот, как щеше да се казва? Какъв стил щеше да е?
Най - оригиналното заглавие на песен, което някога си чувала?
Кои качества не притежаваш, но би искала?
Умееш ли да критикуваш себе си?
Обичаш ли да говориш за себе си?
И нещо по лесно ... какъв цвят са плочките в банята у вас? (:
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 16 2009, 15:40

Ако трябваше да напишеш песен за твоя живот, как щеше да се казва? Какъв стил щеше да е? - Щеше да се казва... нещо от рода на "Щастливката" или нещо такова. За стилъ не съм сигурна... Може би от онези песни на мюзикълите, които започва весело, после се случва нещо и музиката става много напрегната, след това преминава отново във весела и забавна и така се редуват припевите и куплетите до края на песента без да се установи конкретен жанр.

Най - оригиналното заглавие на песен, което някога си чувала? - 0, те са толкова много песни и всяка от тях в заглавието и има символика...

Кои качества не притежаваш, но би искала? - Искам да съм по самодисциплинирана и съсредоточена, защото често се разсейвам и не върва нещата навреме.

Умееш ли да критикуваш себе си? - Ъх. Сега ме хвана на тясно и трябва да издам една малка тайна. Колкото критикувам останалите, 4 пъти по строга съм със себе си. Никога няма да кажа, че съм съвършенна не от скромност или комплекси, а именно, защото съм критична със себе си.

Обичаш ли да говориш за себе си? - Рядко. Предпочитам в повечето случаи да не съм център на вниманието и обикновенно съм в ролята на слушател. Като изключим един-двама души, на които си изповядвам душата повече хора знаят малко за мен.

И нещо по- лесно ... какъв цвят са плочките в банята у вас? - Сиви... Такива едни напръскани леко с по- светло и по- тъмно. А иначе има 5-6 плочки в същия цвят с някаква жена облечена в елински стил със стомна с вода.

P.S. Въпросчетата са ти както винаги супер... и този път едни такива музикални ^_^
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 22 2009, 20:25

Една малко по особена задача: опиши приятелите си с няколко думи без да споменаваш имена. Например: "Един запален геймър, една честна волейболистка" Такива работи. Дано да ме разбра Wink
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 23 2009, 23:40

Та... Голямото изброяване започва:
- Няколко маниачки на манга
- Една песимистка
- Една отвеяна художничка
- Една сериозна художничка
- Една влюбена- загубена
- Една невероятно добра слушателка и съветничка
- Двама пропиляващи си възможностите
- Един отчаян интроверт
- Една фенка на хип- хопа

Май това са ми приятелите, на които мога да разчитам. Е, не са никак малко. =)
Върнете се в началото Go down
Елиа Риддъл
Секретарката
Елиа Риддъл


Брой мнения : 1099
Age : 30
Местожителство : where the wind will whisper to me...Where the raindrops as they\\\'re falling tell a story...
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 21 2009, 01:14

Аз съм…
Аз не съм…
Винаги съм искал/а да бъда…..
Не бих могъл/могла да бъда….
Когато мечтая, означава че…
Мълча когато…
Обичам да
Ненавиждам да…..
Ако имах неограничен власт, щях да…
Във времето за себе си, предпочитам да…
Загубвам спокойствие когато…..
Наслаждавам се на…….
Презирам…….
Обожавам……
Не ми достига…..
Гневът е….
Сълзите са……
Любовта …….
интелектът.....
глупостта.....
разумът.....
Търся……
Открих…..
Откраднах…..
Загубих……
Всяка сутрин…..
Всяка вечер…..
Сънищата….
.......ме натоварва
.......ме разтоварва
Вярвам в/на….
Отричам.....
Музиката е…
Киното е…
Интернет е….
Животът е…..
Желая…..
Върнете се в началото Go down
http://dklaskz.data.bg/
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 21 2009, 02:00

Аз съм... мързелива.
Аз не съм... злопаметна.
Винаги съм искала да бъда... да летя.
Не бих могла да бъда... убиец.
Когато мечтая, означава че... съм щастлива.
Мълча когато... незнам какво да кажа.
Обичам да... виждам усмивки.
Ненавиждам да... седя в неведения.
Ако имах неограничен власт, щях да... направя всички щастливи поне за един ден.
Във времето за себе си, предпочитам да... чета, мечтая, седя на компютъра.
Загубвам спокойствие когато... някой ми се качва на главата.
Наслаждавам се на... щастливите дни.
Презирам...
Обожавам... шоколад.
Не ми достига... увереност.
Гневът е... енергия, която подтискам.
Сълзите са... израз на болка.
Любовта... е за двама.
Интелектът... е нещо, което не всеки притежава.
Глупостта... е нещо, което всеки допуска.
Разумът... е силата, която най- често използвам.
Търся... истинските неща.
Открих... щастие.
Откраднах... човек.
Загубих... доверие.
Всяка сутрин... ходя до банята.
Всяка вечер... гледам телевизия.
Сънищата... ме карат да мисля.
Проблемите... ме натоварват.
Музиката... ме разтоварва.
Вярвам в/на... приятелите си.
Отричам... че съм влюбена.
Музиката е... част от мен.
Киното е... мое хоби.
Интернет е... нещо, което използвам за връзка с останалите.
Животът е... загадка.
Желая... щастие на всички.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 15 2009, 15:10

Материалист ли си?
Колко дълго е продължила най - сериозната ти връзка?
Постоянен човек ли си или се отказваш, когато загубиш интерес?
Лесно ли взимаш решения?
Как би описала живота си досега?
Кратко и щастливо или дълго, но еднообразно?
Лесно ли може да те засегне човек?
Умееш ли да се сърдиш?
Способна ли си да започнеш отношенията си с някого отначало?
Познаваш ли се?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСря Мар 18 2009, 01:34

- Материалист ли си? - Честно казано е трудно да не си материалист като се има в предвид в какво време жиеем и как зависим от парите, но мисля, че се справям.
- Колко дълго е продължила най - сериозната ти връзка? - Хъм. То връзка никога не е имало (колкото и да е странно да го чуеш от 17 годишно момиче), като изключим сегашната. Та най- дълга ми връзка продължава е от 1 месец насам. XD
- Постоянен човек ли си или се отказваш, когато загубиш интерес? - Ако знам, че нещо е важно не се отказвам до последно.
- Лесно ли взимаш решения? - Зависи за какво. Когато се отнася за мен мисля, че взимам бързо решенията си без да му мисля много много. Виж когато са намесени и други хора мисля първо за тях и тогава ми отнема повече време.
- Как би описала живота си досега? - Изпълнен с много внезапни обрати, наситен с разочорования и надежди, силно подкрепен с щастие, съпътстван с късмет.
- Кратко и щастливо или дълго, но еднообразно? - Кратко и щастливо.
- Лесно ли може да те засегне човек? - Не. А и да го направи няма да го покажа.
- Умееш ли да се сърдиш? - Май не особено. Твърде много вярвам в доброто у хората, така че бързо ми минава.
- Способна ли си да започнеш отношенията си с някого отначало? - Зависи какво има в миналото. Но вярвам, че трябва да се дава втори шанс.
- Познаваш ли се? - Мисля, че да.

P.S. Мерси за чудесните въпроси.
Върнете се в началото Go down
Елиа Риддъл
Секретарката
Елиа Риддъл


Брой мнения : 1099
Age : 30
Местожителство : where the wind will whisper to me...Where the raindrops as they\\\'re falling tell a story...
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 20 2009, 19:24

На кой герой от приказка/книга/филм или песен би се оприличила?
А на кой супергерои? (можеш и да си от лошите xD)
Кое би било първото нещо в твоя списък с неща, които трябва да направиш преди да станеш на 18?
Нещо щуро, което много искаш да направиш?
Би ли се снимала за списание като Playboy?
Има ли нещо анормално в твоята сексуалност? ( питам дали си си чисто и обикновено хетеро или имаш някакви влечения към нещо друго... )
Коя от четирите стихии е твоята? (Огън/Вода/Въздух/Земя)
Коя песен слуша за последно?
Каква и по какво беше последната оценка, която изкара?
Има ли нещо, което би те накарало да намразиш някого? Какво е то?
Върнете се в началото Go down
http://dklaskz.data.bg/
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 21 2009, 00:05

*На кой герой от приказка/книга/филм или песен би се оприличила?
- приказка - "Грозното патенце" - може да ви се стори шантаво, но преди не се харесвах, а сега раста и изчаквам момента, в който ще се превърна в лебед.
- песен - Gavin DeGraw - I Don't Want To Be

* А на кой супергерои? (можеш и да си от лошите xD) - Aми аз нямам супер сили, но "Железния човек" също няма. Той е просто малко по умен и изобретателен човек готов да помага на слабите.

* Кое би било първото нещо в твоя списък с неща, които трябва да направиш преди да станеш на 18? - Никога не съм си разграничавала времето преди да стана на 18 и след това, така че не мога да кажа и за такъв списъл с неща.

* Нещо щуро, което много искаш да направиш? - Да скоча от самолет, казаха ми, че било невероятно да "летиш".

* Би ли се снимала за списание като Playboy? - Не. Дори в детската градина винаги оставах последна на обяд, за да мога когато се събличам останалите деца да са легнали вече и да не ме виждат.

* Има ли нещо анормално в твоята сексуалност? ( питам дали си си чисто и обикновено хетеро или имаш някакви влечения към нещо друго... ) - Не съм нормална естествено. Аз спя само с момичета - Джули, Мими, Марти... списъка е дълъг. Това в кръга на шегата естествено. Иначе съм си с нормални наклонности и си падам по момичета... оп...така де момчета.

* Коя от четирите стихии е твоята? (Огън/Вода/Въздух/Земя) - Ох, зодията ми е земна, но аз когато видя пламък все не мога да си откъсна погледа от него. Не че съм пироманка, но огъня е нещо.... нещо, специално... пречистващо, изпепеляващо.

* Коя песен слуша за последно? - Sugababes - Too Lost In You

* Каква и по какво беше последната оценка, която изкара? - 6 по УПпоТО (Училищна Практика по Технология на Облеклото).

* Има ли нещо, което би те накарало да намразиш някого? Какво е то? - Аз не мразя. Мога да презирам или най- често да съжалявам някой, но не мога да го мразя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





firesoul[представяне] - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
firesoul[представяне]
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други :: Представи се!-
Идете на: