Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексЗбИжЗИЙПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 firesoul[представяне]

Go down 
+15
bezinka
Alucard
Виктория Лост Блек
Рия Лоуд
jan
KRISINKO_91
Анилия Харпар
benibloom
Алис Бейли
~z3z0~
Джей-Кристи
Джеръми Нейсън
Мелани Мейнс
PANTERATA
firesoul
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
PANTERATA
Трети курс
Трети курс
PANTERATA


Брой мнения : 1034
Age : 33
Местожителство : ...светът на мечтите...
Registration date : 31.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 29 2009, 18:27

Кои, според теб, са 7те чудеса на света? ( без значение какви са)
Върнете се в началото Go down
http://dimi009.piczo.com
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeНед Апр 19 2009, 15:17

Like a Star @ heaven Какво е за теб форума? Какво дължиш на него? И каква е причината, според теб, той още да съществува, макар че много подобни на него са отдавна изтрити?
Like a Star @ heaven Колко от хората тук познаваш лично?
Like a Star @ heaven Кой е потребителя, с когото най - малко си общувала?
Like a Star @ heaven Посещаваш ли и други форуми?
Like a Star @ heaven Любимата ти емотиконка?
Like a Star @ heaven Как би реагирала, ако един ден решиш да влезеш и видиш, че форумът вече не съществува?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 21 2009, 23:16

PANTERATA написа:
Кои, според теб, са 7те чудеса на света? ( без значение какви са)

Ами не съм много сигурна дали няма да пропусна нещо, но ще се опитам да ги направя 7...

1. Белоградчишките скали (миналато година бях там и се влюбих в това място)
2. Пирамидите в Гиза
3. Пирамидите на маите
4. Големия бариерен риф
5. Каньона на река Колорадо
6. Великата китайска стена
7. Ниагарският водопад
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 21 2009, 23:37

Какво е за теб форума? Какво дължиш на него? И каква е причината, според теб, той още да съществува, макар че много подобни на него са отдавна изтрити? - За мен форума е част от ежедневието ми. Това е първия сайт, в който влизам когато седна на компютъра. Винаги съм намирала причина да влязя в него. Незнам, свикнала съм си с него и е станал част от ежедневието ми. На него дължа доста нови запознанства и безброй весели случки покрай писането на някое РП или обсъждането на някоя тема. А причината, заради която все още форума съществува са хората тук, които упорито се борят да запазят живеца, и които всъщност са сърцето на форума.

Колко от хората тук познаваш лично? - Хъм... Да видим... Маги, Цецко, Боби, Ники, Ани, Марти (jan), Пешо, Еди (Sasuke), Сава (не мога да се сетя как му беше ника). И май са това, дано да не съм изпуснала някой.

Кой е потребителя, с когото най - малко си общувала? - О доста са. Сигурно с повечето не съм общувала извън форума. Особено с новите, или с теб например... Даже може да се каже, че тези, с които не съм общувала са двойно повече, от тези с които съм.

Посещаваш ли и други форуми? - Преди посещавах още няколко. Два- три бяха като този, но те не се задържаха много време. Сега посещавам други форуми само ако се ровя в мрежата и търся нещо конкретно.

Любимата ти емотиконка? - happy Blink

Как би реагирала, ако един ден решиш да влезеш и видиш, че форумът вече не съществува? - О, ами аз вече минах през това, но тогава бях съвсем новичка и не се шашнах толкова. После Маги ме намери по скайп и тя ме свърза със сегашния форум. Сега ако се случи нещо такова сигурно ще изпитам доста смесени емоции за това, че всичко тук е загубено, за това, че всичко изписано е изчезнало някъде си, тъга, че не може да се върне, ярост, че някой може да направо това.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeНед Май 31 2009, 16:29

Най - значимите думи за теб?
Плакала ли си от щастие? Ако да, кога?
Последното нещо, което те накара да се замислиш?
Последната книга, която прочете?
Има ли истински неща в интернет пространството?
Влиае ли ти мнението на хората?
До каква степен си независим/а?
Споделяш ли? А търсиш ли съвети?
Съпричастен човек ли си или малко те интересуват нечий чужди проблеми?
Една дума, която те описва. ( и без такива от сорта на "нека другите да кажат". Конкретен отговор, без да се измъквате )
Какво те кара да се усмихваш?
Емоционален или чувствителен човек си? А може би и двете?

: )
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeНед Май 31 2009, 23:08

Най - значимите думи за теб?
Не са важни само думите, но и човека, който ги произнася, но иначе: "Важна си за мен".
Плакала ли си от щастие? Ако да, кога?
Да. Всъщност има моменти с приятели, които ме разсмиват до сълзи.
Последното нещо, което те накара да се замислиш?
Ами днес следобед ми казаха някои неща, които наистина ще разстроят поуспокоилият се свят около мен.
Последната книга, която прочете?
"Здрач" на Стефани Майер
Има ли истински неща в интернет пространството?
Истински... хора определено могат да се срещнат.
Влиае ли ти мнението на хората?
Слушам какво казват за мен, но не ме интересува.
До каква степен си независим/а?
За жалост не колкото ми се иска. В смисъл имам свободата сама да взимам решенията си, но съвестта никога не ме оставя, винаги се съобразявам с някой.
Споделяш ли? А търсиш ли съвети?
Споделям. С няколко човека. И много рядко търся съвети. Почти не ги спазвам естествено, но и рядко ми се случва да питам.
Съпричастен човек ли си или малко те интересуват нечий чужди проблеми?
Смея да кажа, че съм съпричастна.
Една дума, която те описва.
Оптимист.
Какво те кара да се усмихваш?
Много неща- от добра новина до приятен спомен.
Емоционален или чувствителен човек си? А може би и двете?
Много емоционална и все пак чувствителна (макар, че съм се научила да прикривам второто).

Edit: "Последното нещо, което те накара да се замислиш?" - сега мога да добавя твоите въпроси. : )
Мерси за което
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 06 2009, 23:32

Пак съм аз.
Задачката ми се стори интересна. Избирате отговор и отговаряте.

Имаш ли си общи песни с приятелите?
а) Ако имаш - кой с коя песен свързваш?
б) Ако нямаш - определи всеки от приятелите си с песен.

Дано да ме разбрахте. Хората, които определяте, не е нужно да бъдат от форума.
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeПон Юни 08 2009, 01:05

Та... Надявам се да съм те разбрала.

Имаш ли си общи песни с приятелите?
а) Ако имаш - кой с коя песен свързваш?
б) Ако нямаш - определи всеки от приятелите си с песен.

Да кажем, че по скоро клоня към а)
Съответно общите ни песни са такива, защото имаме общи спомени с тях или просто единия сподели на другия и се зарибяваме взаимно. Например:
- с Марти (с нея май имам най-много общи песни) се зарибихме заедно по Rock 'n' Roll Soldiers - Funny Little Feeling
- Asle Bjork - Lucky you e песента, която свързвам със стария ми клас. (там повечето ми бяха приятели)
- The Rasmus - Every Day e песента, която с Джули (другарчето ми по чин) често си пускахме в скучните часове.
- Пратих на Маги "Обсебен" на Стенли и тя после цяла седмица като мен не може да си я избие от главата.

Честно казано малко са хората, с които имам общи песни и в момента ми е малко трудно да се напредна да се сетя за някой друг пример.

Както винаги Вики е подготвена с въпроси, които те карат да се замислиш. Smile
(мерси за което)
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeПон Юли 20 2009, 16:29

Пак аз ^^
Знам, че изисква доста писане и малко време, но дано все пак получа отговор. Та ... 21 причини да обичаш някого [ по избор ]
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeПон Юли 20 2009, 23:10

21 причини да обичаш някого:

1. Заради зелените очи
2. Начина, по който се отнася с теб
3. Приятното съчетание между качества и недостатъчи
4. Начина, по който говори с теб
5. Кара те да се усмихваш
6. Кара те да мечтаеш двойно повече от нормалното
7. Сънищата, в които присъства са все приятни (никой не обича кошмарите)
8. Мисълта, че ще го видиш ти вдига адреналина
9. Времето прекарано с него е винаги пълноценно
10. Дори и ядосан никога няма да си го изкара на теб
11. Начина, по който се опитва да прикрие раздрезнението, когато закъснееш.
12. Винаги те изпраща до спирката и въпреки, че мрази да чака стои с теб докато дойде автобуса.
13. Смеха му, когато кажеш нещо глупаво
14. Попринцип смеха му
15. Когато си зле се опитва да ти оправи настоението... и винаги успява
16. Има с кой да си пишеш през всичките безсънни нощи
17. Можеш да вярваш на всяко негово обещание
18. Знаеш, че когато и да му се обадиш ако имаш проблем винаги ще дойде
19. Чувството му за ирония
20. Способността да се справя с проблемите
21. Сигурността, която изпитваш, когато си с него

P.S. Знам, че това не е точен отговор на въпроса, но някой друг път обещавам да напиша и 21 неща, които попринцип могат да ме накарат да обичам.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 08 2009, 18:16

Дано да не възразяваш да ти върна интересния въпрос:

Представи си, че се хвърляш от много високо. Надолу ли ще гледаш- за да знаеш точно кога ще дойде края и кога ще се разбиеш или ще гледаш нагоре, към небето и просто ще се насладиш на пътуването?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 11 2009, 23:30

Малко се забавих с отговора, за което се надявам да ме извините. : )

Преди да скоча предполагам ще съм гледала достатъчно дълго надолу, което значи, че ще знам какво точно ме очаква. В момента, в който се хвърлям също ще гледам надолу. После обаче ще погледна нагоре. Ще гледам за последно небето, което толкова много обичам. Ще се насладя на въздух, който ще поря с падащото си тяло, ще разперя ръце, за да усетя максимално това, което се случва. Щом ще е последното нещо, което ще направя поне трябва да е приятно, нали?! Кой дори веднъж не е искал да полети- това ще е почти същото, само че ще е полет надолу.
А полетя няма да трае чак толкова дълго, че да пожелая отново да задоволя любопитството си и да погледна надолу. Така че просто ще се насладя на пътуването.
Върнете се в началото Go down
Елиа Риддъл
Секретарката
Елиа Риддъл


Брой мнения : 1099
Age : 30
Местожителство : where the wind will whisper to me...Where the raindrops as they\\\'re falling tell a story...
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 15 2009, 15:00


  1. Обичаш ли да сънуваш? Сънуваш ли често?
  2. Най-гадният ти сън/кошмар?
  3. Най-хубавият?
  4. Последният, който си сънувала?

  5. А имала ли си 'мокри сънища'?
  6. Как си представяш балната си рокля? (става дума за бала след 12ти клас)

  7. А балната прическа?
  8. Любима марка и вкус натурален сок? А алкохолен коктейл?
  9. Коя е последната песен, която слуша няколко пъти, защото ти харесваше прекалено много, за да можеш да си пуснеш друга?
  10. Играла ли си в някоя от онези игри с целувките?
  11. Кое изкуство предпочиташ? (изобразително, приложно, театър, литература... и др.)
  12. Ако
    пускаш фиш за тотото и трябва да попълниш 6 числа, които са с особено
    голяма важност за теб (дати,години,букви..), кои числа ще избереш и
    какво ще значат?

  13. Имаш ли някое измислено име, с което би кръстила детето си?
  14. Най-ранният ти детски спомен?
  15. Носиш ли някакво бижу постоянно върху теб? (огърлица/гривна/обеци...) Какво и от кой е подарено?
  16. Изреди пет предмета с буквата "Н", които се намират в стаята ти в момента.
  17. Кое беше последното нещо, което каза на някого днес?
  18. Любим мъжки парфюм?
  19. Последното нещо, което си купи?
  20. Последният филм, който гледа и мислиш, че си струва да се гледа отново?
Върнете се в началото Go down
http://dklaskz.data.bg/
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 16 2009, 13:37

# Обичаш ли да сънуваш? Сънуваш ли често? - Обичам си сънищата. Въпреки, че напследък са странно плашещи.
# Най-гадният ти сън/кошмар? - Един път през живота си съм сънувала истински кошмар и след това знам, че всичко друго е просто лош сън: Виждах всичко като през червено було, отивам в старата ни кухня и там майка ми, която хваща голям нож започва да ме гони около масата, зледа свирепо и готова да ме разкъса с ножа. Събудих се изпотена и задъхана все едно наистина съм тичала около масата.
# Най-хубавият? - Ъм... май имам няколко много приятни сънища, единият от които е свързан със звезди.
# Последният, който си сънувала? - Днес. Сънувах направо изградена не една сграда, а цял комплекс. В него имаше училище, в което трябваше да уча, а главната сграда, която трябваше да е нещо като център на комплекса беше библиотеката. Училището беше много странно направено, с още по- странни преподавателки и учениците, които срещах по коридорите бяха доста съмнителни. Все едно всички учители искаха да ни задържат в комплекса- Там да учим, тям да спим, там да посещаваме библиотеката, там да живеем. Поредния ми откачен сън.
# А имала ли си 'мокри сънища'? - Не.
# Как си представяш балната си рокля? (става дума за бала след 12ти клас) - Честно казано всеки път различна- ту къса, ту дълга, ту с гол гръб, ту с корсет. Опитвам се да не истерясвам когато се сетя за бални рокли. Все пак имам още няколко месеца.
# А балната прическа? - Тук съм малко по- конкретна. Сигурно ще е наполовина вдигната.
# Любима марка и вкус натурален сок? А алкохолен коктейл? Queen's касис или вишна. Не съм опитвала достатъчно коктейли за да си избера любим.
# Коя е последната песен, която слуша няколко пъти, защото ти харесваше прекалено много, за да можеш да си пуснеш друга? Преди три дни- I Walk Alone - Tarja Turunen
# Играла ли си в някоя от онези игри с целувките? - Да. Преди доста време.
# Кое изкуство предпочиташ? (изобразително, приложно, театър, литература... и др.) - Аз съм влюбена в изкуството като цяло- така че не мога да избера. Еднакво много обичам рисуването, да слушам музика, да ходя на кино и театър.
# Ако пускаш фиш за тотото и трябва да попълниш 6 числа, които са с особено голяма важност за теб (дати,години,букви..), кои числа ще избереш и какво ще значат? - 19 и 9 (любимите ми числа), 7 (месеца на брат ми), 12 (рожденната дата на сестра ми), 13 (за мен не е фаталното число и си го харесвам), 21 (номера ми в клас в 8кл).
# Имаш ли някое измислено име, с което би кръстила детето си?- Не съм мислила много за това. Въпреки, че ако е момиче- винаги съм харесвала името София.
# Най-ранният ти детски спомен?- Стоя в средата на спалнята, и както съм си изправена съм намушкала в устата си едно вълнено топче прежда и го дъфча. Да поясня, че рокличката ми просто имаше връвчици за завързване с топчета накрая. А аз като малка по думите на мама много съм обичала да гълтам неща.
# Носиш ли някакво бижу постоянно върху теб? (огърлица/гривна/обеци...) Какво и от кой е подарено? - Почти не свалям сребърната си верижка от врата, а на нея е закачен малък скарабей с камък. Подарък ми е от майка ми и баща ми за Коледа преди три години.
# Изреди пет предмета с буквата "Н", които се намират в стаята ти в момента. - ножица, нокторезачка, носни кърпички, нощницата на сестра ми, нощна лампа.
# Кое беше последното нещо, което каза на някого днес? - 'имаше само ягодов' - на брат ми, бях купила сладолед.
# Любим мъжки парфюм? - 'S8 night'
# Последното нещо, което си купи? - сладолед
# Последният филм, който гледа и мислиш, че си струва да се гледа отново? - 'Пророчеството'
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 29 2009, 16:20

Не толкова колкото да ти върна въпроса, колкото от любопиство дали правилно предполагам какво ще отговориш, но ... какъв е твоят стимул, когато трябва да направиш нещо?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeСря Сеп 02 2009, 00:45

Има две неща. Едното е, за да съм щастлива. Другото е хората около мен да са щастливи. Мисълта за щастие ми е достатъчна да се старая достатъчно много.
Омразата не може да ме стимулира, защото тя винаги е само кратка емоция преминаваща почти винаги в съжаление. По същата причина и не си отмъщавам.
Няма да изпадам в подробности. Не смятам, че са необходими. Просто се надявам, че когато правя нещо за някой той след това е с една идея по- щастлив... или че поне не съм му навредила.

Предполагам това или нещо подобно си очаквала да чуеш. Уви, понякога съм много прозрачна и придвима. : )
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 24 2009, 16:50

С какво ще запомниш 2009 година?
И мислиш ли, че Коледата се комеpсиализиpа все повече?
И, разбира се, all i want for christmas is ...?

Весели празници : )
Върнете се в началото Go down
Ginny
~Шеф на зайците~



Брой мнения : 603
Age : 32
Местожителство : In my field of paper flowers And candy clouds of lullaby
Registration date : 15.12.2007

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 25 2009, 10:19

Весели Празници! (sun)
Пожелавам ти всичко НАЙ- хубаво!
Иии няколко празнични въпросчета Smile
1. Може да звучи доста тъпичко, но вярваш ли в Дядо Коледа? (предполагам че знаеш че той не съществува, но все пак вярваш ли в него)
2. Какво искаш да ти донесе новата година и какво искаш да постигнеш през нея?
3. Най- веселата ти Коледа?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitimeВто Дек 29 2009, 21:50

С какво ще запомниш 2009 година? - С най- хубавото ми лято в София. И като цяло година изпълнена с много прекрасни емоции, който ще оставят красиви спомени.
И мислиш ли, че Коледата се комеpсиализиpа все повече? - За жалост- да.
И, разбира се, all i want for christmas is ...? - Тя Коледа мина, но това което си исках стана. Тази година исках да се върне коледния ми дух и наистина си беше една много приятна Коледа.


1. Може да звучи доста тъпичко, но вярваш ли в Дядо Коледа? (предполагам че знаеш че той не съществува, но все пак вярваш ли в него) - Сега е момента да разкажа как разбрах, че белобрадия старец не съществува. Точно на 25ти декември когато бях на 5 или 6 брат ми ми заяви, че той не съществува. Отговора ми беше: "Не е вярно! Тати е Дядо Коледа, а мама е Снежанка." XD Да, вярвам в Дядо Коледа.
2. Какво искаш да ти донесе новата година и какво искаш да постигнеш през нея? - Искам да ми донесе добри оценки на матурите и успешни приемни изпити. И искам да е дори по- прекрасна от изминалата.
3. Най- веселата ти Коледа? - Не мога да определя една. Всъщност като изключим първите ми две Коледи в София всички си ги обичам много. Спазваме си традицията да прекарваме цялото семейство вечерта заедно на масата, през деня всички сме си в къщи и сме си заедно. И не виждам по- правилен начин за прекарване на празника.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





firesoul[представяне] - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
firesoul[представяне]
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други :: Представи се!-
Идете на: