Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексЗбИжЗИЙПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 firesoul[представяне]

Go down 
+15
bezinka
Alucard
Виктория Лост Блек
Рия Лоуд
jan
KRISINKO_91
Анилия Харпар
benibloom
Алис Бейли
~z3z0~
Джей-Кристи
Джеръми Нейсън
Мелани Мейнс
PANTERATA
firesoul
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeЧет Мар 27 2008, 20:19

Харесваш ли даскалото? - Чак пък да го харесвам... По- скоро благодарна. Преди година и половина когато се преместих в София то ме спаси от лудост. Нямаше да понеса постоянно да съм затворена.
Екшън, комедии или фантазия? - Ами аз най- много харесвам ужаси ама... От тук изброените- комедия. Фентъзита също има яки. Обаче екшъни въобще не харесвам. Рядко ги гледам.
Пиеш ли? - Само когато има повод.
Пушиш ли? - Не!
Кой ти е любимия цвят? - Аз мисля, че даже понякога по самия профил си ми личи. Син.
Опиши се - Ами... 1.63 см. От два дена съм с 3кг по- лека. С кестенява коса и тъмно кафеви очи. Пффф малко е тъпо да го казвам ама си харесвам много нослето и усмивката. rolleyes


Последната промяна е направена от firesoul на Чет Авг 28 2008, 14:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bezinka
Първи курс
Първи курс
bezinka


Брой мнения : 96
Местожителство : Някъде в Хогуортс
Registration date : 02.03.2008

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 18:14

Още малко въпросчета от мен..

Любим филм?
Кой ти е любимия ХП герой?
Хафълпаф или Рейвънклоу?
Слидерин или Грифиндор?
Имаш ли сестра или брат?
Кой ти е любимия филм от ХП?
А книга?
Кой ти е любимия предмет в училище?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 06 2008, 13:48

Любим филм? - E то са толкова много... Ходя постоянно на кино и в списъка ми постоянно се появяват нови филми.
Кой ти е любимия ХП герой? - Тук е по-добре да не отговарям понеже в момента е един, но в зависиност от настроението се променя. Все пак вианги съм харесвала Фред и Джордж
Хафълпаф или Рейвънклоу? - Рейвънклоу
Слидерин или Грифиндор? - Грифиндор
Имаш ли сестра или брат? - И брат и сестра
Кой ти е любимия филм от ХП? - Ами чесно казано никой не ме е впечатлил толкова, че да ми стане любим.
А книга? - Петата - "Орденът на феникса"
Кой ти е любимия предмет в училище? - Рисуване.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 07 2008, 15:57

Кои въпроси мразиш да ти задават?
Какво те ядосва най - много?
Какъв е първият ти спомен?
В кои град мечтаеш да отидеш?
Бог създаде човек или човек създаде Бог?
Заедно скарани или разведени, но щастливи?
Как се чувстваш в момента?
Кое е последното хубаво нещо, което ти се случи?
Какво те мотивира?
Кое е най щурото нещо, което си правила?
Какво правиш, когато не можеш да заспиш?
Толерантен човек ли си?
Омръзна ли ти от моите въпроси? / честно /
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 07 2008, 17:14

Кои въпроси мразиш да ти задават? - "Научи ли си за утре?" Много ми е гадно майка ми като ми го зададе. Обикновенно се опитвам да сменя темата или измрънквам нещо. Почти не уча в къщи.
Какво те ядосва най - много? - Сестра ми.
Какъв е първият ти спомен? - Ам съвсем наскоро изкарвах първата си рокличка, която е била с две пискюлчета. Била съм някъде на годинка и малко. Спомням си, че седях до леглото на нашите в спалнитя. Забила нос в земата и с пискюла с устата. Не си спомням какво съм си мислила.
В кои град мечтаеш да отидеш? - Има толкова много хубави градове в света. Незнам. Може би.. хмм...да кажем Рим.
Бог създаде човек или човек създаде Бог? - Човекът създаде Бог. Не вярвам в Стария Завет на Библията.
Заедно скарани или разведени, но щастливи? - Разведени щастливи. Обаче ако има деца според мен е по- добре заедно. Все пак не е нужно децата да се чудят при кой да са на Коледа и Великден и там подобни семейни празници.
Как се чувстваш в момента? - Спокойна.
Кое е последното хубаво нещо, което ти се случи? - Наистина хубаво... Едно изпълнено обещание.
Какво те мотивира? - Зависи за какво. Обикновенно самата мисъл да успея.
Кое е най- щурото нещо, което си правила? - Аз мисля, че някъде съм го споменавала ама ако не съм по- добре да си мълча.
Какво правиш, когато не можеш да заспиш? - Обикновенно чета, но точно когато загася лампата се разсънвам. За това просто затварям очи и започвам да си мясля за разни неща мога да тръгна от една тема и да стигна много далеч от нея. Накрая сама не разбирам кога съм заспала.
Толерантен човек ли си? - Мисля, че да.
Омръзна ли ти от моите въпроси? / честно / - Чесно мисля, че ти си човека който задава едни от най-хубавите въпроси. Тъй че- не. Не са ми омръзнали.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 17 2008, 19:05

Щом не съм ви омръзнала още въпроси...

Кое или какво е твоята гордост?
Как би описал/а живота си?
Какво за теб означава търпение?
Искало ли ти се е да бъдеш някой друг дори и за миг?
Четеш ли книги и ако да колко често?
Черно или бяло?
За или против любовта?
Ученето или купона?
Кога беше първата ти двойка и по какво?
Следиш ли Мюзик Айдъл?
Колко често бягаш от час?
Как разпускаш след тежък ден?
Правиш ли компромиси?
Обичаш ли дъжда?
Коледа или Великден?
Кое е най красивото място, където си бил/а?
Какво би променил/а в града си?
А в България?
Расист ли си?
Колко често гледаш телевизия?
За какво никога не ти остава време?
Мнението ти за благородната лъжа.
Вярваш ли в хороскопи? Wink
Чувствал/а ли си се излишен/а?

Стига толкова, че май се поувлякох този път...
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 18 2008, 14:47

Кое или какво е твоята гордост? - Хмм. С труден въпрос почваш. =) Ами гордост... гордост... предполагам, че се гордея с това, в което се превръщам след толкова несполучкиви опити да променя характера си. (естествено гордея се, че съм българка)
Как би описал/а живота си? - Като носен от река, която понякога е спокойна, а понякога неочаквано започва да се извива или става много плитка и се удря в подводните камъни, след което отново се успокоява.
Какво за теб означава търпение? - Знаеш, че нещо или някой няма да дойде, но въпреки това продължаваш да го чакаш.
Искало ли ти се е да бъдеш някой друг дори и за миг? - Мда случвалало ми се е.
Четеш ли книги и ако да колко често? - Чета. В последно време не много често. Но което ми попадне интересна книга я поглъщам доста бързичко.
Черно или бяло? - Сиво.
За или против любовта? - За.
Ученето или купона? - Ами не съм от най- големите купонджии ама не е и полезно да учиш много. Важното е да се намери мяракта и в двете.
Кога беше първата ти двойка и по какво? - По английски в пети клас
Следиш ли Мюзик Айдъл? - Мда. Въпреки, че трябва да си призная, че съм пропускала 3-4 епизода. Но големите концерти задължително се гледат.
Колко често бягаш от час? - Ами почти не бягам. Бяла съм няколко пъти с групово със стария ми клас. Със сегашния ми и дума не може да стане да се организираме за такова нещо.
Как разпускаш след тежък ден? - Взимам си душ. След това си пускам музика и лягам на леглото по гръп като се мъча да си избия от главата всичко, което ми се е насъбрало.
Правиш ли компромиси? - Да.
Обичаш ли дъжда? - Да.
Коледа или Великден? - Коледа.
Кое е най красивото място, където си бил/а? - Ами то не е едно. Знам ли. Попринцип когато бях по малка ходехме честичко при баба ми и с влака съм минавала през много красиви места. Едни такива места, които не са докоснати от човек като изключим пракараната линия релси.
Какво би променил/а в града си? - Мръсотията да я няма. Бездомните кучета. Градския транспорт (трафика като цяло).
А в България? - Пак мръсотията и разни там подобни.
Расист ли си? - Не.
Колко често гледаш телевизия? - Всяка вечер.
За какво никога не ти остава време? - Да се затворя някъде на спокойствие две седмици и да си почина от всичко наречено цивилизация.
Мнението ти за благородната лъжа. - Ами налагало ми се е да я използвам. Важното е да не я използваш за извинение за не толкова благородни цели.
Вярваш ли в хороскопи? - Като характеристики за черти на характера - донякъде, но иначе не вярвам, че може да се предвиди бъдещето.
Чувствал/а ли си се излишен/а? - Мда. Случва ми се понякога.
Върнете се в началото Go down
Мелани Мейнс
Трети курс
Трети курс
Мелани Мейнс


Брой мнения : 645
Age : 30
Местожителство : В кулата на Грифиндор :)
Registration date : 26.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 18 2008, 15:57

И аз отново влъщам въпросите...

Най- добият ти приятел звъни в 3 сутринта по телефона: "Убих човек".
Какво ще направиш?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 18 2008, 19:11

"Убих човек."
Без въпроси какво е станало направо ще питам какво иска да прави с тялото. Ако се наложи даже и ще го влача. Въпреки, че това е убийство най- добрата ми приятелка... не бих я предала за нищо на света. А и мъртвия е вече мъртъв. Няма какво да се направи. Без въпроси. Просто влача.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 09:33

Кой според теб трябва да е символът на България и защо?
Традиционалист ли си?
Защо живееш?
Чувствата правят ли ни по слаби?
Би ли избягал/а от вкъщи и защо?
Задължително ли е да споделяме с майките си?
Харесваш ли животът си и има ли нещо, което искаш да промениш?
Върнете се в началото Go down
PANTERATA
Трети курс
Трети курс
PANTERATA


Брой мнения : 1034
Age : 33
Местожителство : ...светът на мечтите...
Registration date : 31.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeСъб Май 17 2008, 22:05

Кой е най-хубавият ти спомен от миналата година?
Върнете се в началото Go down
http://dimi009.piczo.com
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeНед Май 18 2008, 20:09

Честно да си кажа 2007 не беше от добрите ми години. Когато не познаваш града, в който живееш не могат да ти се случат много неща. Все пак се радвам на всички весели случки прекарани с приятелите ми.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 03 2008, 10:00

Пак съм аз Wink

Глаголен лексикон:

Обичам:
Мразя:
Пия:
Пуша:
Ям:
Правя:
Ненавиждам:
Ядосвам се:
Искам:
Мечтая:
Сънувам:
Пея:
Слушам:
Давам:
Чета:
Мисля:
Радвам се:
Плача:
Разговарям:
Уча:
Чистя:
Живея:
Аз съм:
Върнете се в началото Go down
Алис Бейли
greeny
greeny
Алис Бейли


Брой мнения : 424
Age : 34
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 03 2008, 21:43

За какво живееш?
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts-school.heavenforum.com
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeСря Юни 04 2008, 15:37

Глаголен лексикон:

Обичам да се смея.
Мразя да ме лъжат.
Пия много течности.
Пуша в някое друго измерение.
Ям по 4-5 пъти на ден.
Правя си сандвич всяка сутрин (освен ако не закъснявам).
Ненавиждам блъсканиците в градския транспорт (за това и ги прескачам)
Ядосвам се и за малки неща.
Искам да си остана на 16.
Мечтая за едно по- добро бъдеще.
Сънувам в черно- бяло.
Пея само със силна музика, за да не се чувам.
Слушам много музика.
Давам всичко от себе си когато мога.
Чета винаги когато имам време.
Мисля това, което казвам.
Радвам се на живота.
Плача само когато съм сама.
Разговарям за различни неща.
Уча се от грешките си.
Чистя, за да ми е приятно после.
Живея с усмивка на уста.
Аз съм това, което съм.

"За какво живееш?"
Живея за самия живот. Живея, защото не искам да се предавам. Живея за нещата, които ме карат да чувствам. Живея за всички нещата, пред които ме изправя живота. Живея, защото искам да оставя следа зад себе си.
Върнете се в началото Go down
PANTERATA
Трети курс
Трети курс
PANTERATA


Брой мнения : 1034
Age : 33
Местожителство : ...светът на мечтите...
Registration date : 31.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 06 2008, 20:22

Казват, че човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. Какви са твоите?

Какво е най- важно за теб в живота?

Какво е музиката за теб?
Върнете се в началото Go down
http://dimi009.piczo.com
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 04 2008, 19:39

И защото това все пак е ХП форум...

На кой герой се оприличаваш и защо?
Мнението ти за Абърфорд Дъмбълдор ( брата на Албус )?
Ще забравиш ли някога Хари Потър? ( честно )
Мнението ти за изявлението на Роу, че Дъмбълдор е гей?
Кой ти е най атнипатичния герой от романите?
Има ли прилика между учителите ти и тези в Хогуортс?
Какъв е твоят богърт?
Коя е любимата ти магия?
Кога за последно чете някоя от книгите?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeПет Юли 04 2008, 23:35

Виктория Лост Блек написа:
Кой според теб трябва да е символът на България и защо?
Традиционалист ли си?
Защо живееш?
Чувствата правят ли ни по слаби?
Би ли избягал/а от вкъщи и защо?
Задължително ли е да споделяме с майките си?
Харесваш ли животът си и има ли нещо, което искаш да промениш?

Символът трябва да показва нещо, с което се гордеем. Без значение дали ще е Царевец, розовото масло или нещо такова. Трябва да напомня на хората защо да си останат тук. Да се гордеят, че са българи.
Не съм точно традиционалистка. В смисъл.... има неща, в които не искам да приличам на другите, но празниците и т.н. си ги празнувам както си трябва.
Живея за самия живот. Без значение какво ми предлага. Може да се каже, че дори живея малко на инат. След като съм тук вече защо да се отказвам. Никога незнаш какво ще ти сервира живота.
Според мен чувствата определено те правят по- слаб. Понякога не можеш да мислиш трезво заради тях. Въпреки, че понякога точно заради тях се решаваш на неща които иначе не би направил. Но точно чувствата ни различават от друите животни. Те не са просто инстинкти. И все пак за себе си знам, че понякога ме правят много слаба.
Мислила съм да избягам като малка. Когато нещо се е объркало в къщи и когато смятам, че никой не може да ме разбере. Тогава съм си мислила 'просто ще си взема раницата и ще тръгна на някъде' Тогава се появява здравия разум и ми казва да остана. А и бягството не е решение на проблемите.
Никой не може да ме задължи да споделя нещо с майка ми. Аз просто сама съм си изградила някакъв навик да си споделям с нея (не всичко разбира се). Има неща, които е по- добре да не стигат до нейните уши.
Силно казано да го харесвам. Понякога си представям как щеше да е ако е било нещо различно, но това са само малки отклонениея. Приела съм го такъв какъвто е. Никога незнаеш какво те чака на следващият ъгъл. Кой знае може да е нещо по- добро от всичките ти очаквания. =) Не бих искала да променя нищо. Все пак изпитанията, пред които се изправяме ни правят по- силни.

*****

Какво е най- важно за теб в живота? - Семейството, приятелите, музиката, смеха. Всички тези неща, които те правят щастлив. Добродетелите, които притежават някои хора. Природата с цялото си величие. Обикновенния молив, с който обичам да си рисувам светлосенките. Всички тези неща, които за някои може да са малки за мен значат нещо. За тях си струва да живееш.

Какво е музиката за теб? - Ах, за това мога да говоря с часове. Музиката е въздухът за мен. Не понасям тишината. Музиката е един от най- големите ми приятели. За всяко настоение мога да намеря песен, която да го сподели. Музиката е нещото, което ми дава криле. Помаги ми в трудни моменти и споделя веселите. Почти нямам спомен от живота си, който да не свържа с дадена песен. Музиката е половината ми душа.

*****

На кой герой се оприличаваш и защо? - Не мога да избера точно определен, но мога да си направя коктел от героите: Доверчива и вярваща в доброто у хората като Дъмбалдор. Понякога съм изобретателна като Хърмаяни. Имам изблици на смелост, в които не обмислям какво правя като Хари. Ядосам ли се проявявам безкомпромистна жестокост почти като Волдемор (е още не съм убила никой). Понякога изпадам в изтерия и приличам на побъркатан Белатрикс. От много герои мога да взема различни черти.
Мнението ти за Абърфорд Дъмбълдор ( брата на Албус )? - Ами чесно да си кажа когато се появи в седмата книга ми беше малко антипатичен в началото. У него няма и половината от добротата на Дъмбълдор. Но като се сетя, че все пак помага на Хари някак си малко го приобщавам към положителните герои.
Ще забравиш ли някога Хари Потър? ( честно ) - Едва ли. Все пак помня книги, които съм чела във втори клас. А и 'Хари Потър' заема доста голямо място в шкафа за книги. Просто някак си обикнах тази история с цялата тази вълшебност в нея.
Мнението ти за изявлението на Роу, че Дъмбълдор е гей? - Ами това не променя нищо в историята. Все пак той е имал връзка години преди Хари да постъпи в Хогуортс. Тогава вече е с разбито сърце и не виждам разлика в това кой от двата поло го е разбил. Все пак след това той се посвещава в битка срещу злото.
Кой ти е най атнипатичния герой от романите? - Ами те са двама - Белатрикс с нейната лудост. Толкова я мразя, че уби някои от най- добрите герои. И Ъмбридж - с тази своя мания да се замозалъгва, че всичко е наред и си затваря очите за ставащото около нея от страх.
Има ли прилика между учителите ти и тези в Хогуортс? - Донякъде. Винаги има строги като Макгонъгал. Забавни като Лупин. Скучни като учителя- призрак. Злобни като Снейп.
Какъв е твоят богърт? - Това да углушея. Плаши ме мисълта, че няма да мога да чувам звуците, музиката, дори шума около мен. Няма да чувам света.
Коя е любимата ти магия? - Експекто Патронум . Някак си обичам тази сребриста светлина, а и самата форма може да издаде много за собственика. Също и Уингардиум Левиоса (не знам дали го написах правилно) - да можеш да местиш предмети само с едно замахване на пръчката си е страхотно. Като се има предвид какъв мързел съм. =)
Кога за последно чете някоя от книгите? - Ами в момента когато ми остане време препрочитам втората част.

P.S. Извинявам се на Вики, че чак сега отговарям на старите и въпроси.
Върнете се в началото Go down
Dqvolsko^6tastie




Брой мнения : 439
Registration date : 15.05.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeНед Юли 06 2008, 16:53

Любим жанр филми?Гледаш ли анимета и ако да,кои са любимите ти?Какво мислиш за трилърите?Ами за филмите,направени по книги?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 07 2008, 14:26

Любим жанр филми? - Ами аз най- много обичам двете крайности. Ако може така да се нарече. Много обичам да гледам ужаси и комедии. Въпреки, че напоследък се появиха и хубави фентъзи филми.
Гледаш ли анимета и ако да,кои са любимите ти? - Да кажем, че гледам. Не се смейте - наскоро пак гледа Юги- О. Иначе двете анимета, които съм изгледала от първия до последния епизод са 'Death Note' и 'Blood+'
Какво мислиш за трилърите? - Стига да е хубав филма нямам нищо против да го гледам, но това определено не ми е любим жанр.
Ами за филмите,направени по книги? - По правило филмите направени по книга винаги са разочароващи след като си прочел книгата. Е филмите за ХП например са горе- долу добре, но гледайде 'Шифърът на Леонардо' - едва издържах до края. Просто след като прочета книгата намирам във филма неща, които ги няма или са променени и оставам малко разочарована.
Върнете се в началото Go down
PANTERATA
Трети курс
Трети курс
PANTERATA


Брой мнения : 1034
Age : 33
Местожителство : ...светът на мечтите...
Registration date : 31.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 17 2008, 17:33

Какъв е любимият ти вкус близалка?
Върнете се в началото Go down
http://dimi009.piczo.com
Грациела Милич
Ученик от Хафълпаф
Ученик от Хафълпаф
Грациела Милич


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 19.05.2008

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 19 2008, 13:23

Kакво би и не би направила за слава и пари?
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 19 2008, 16:57

PANTERATA написа:
Какъв е любимият ти вкус близалка?

Ами май винаги посягам към тези с вкус на ябълка и портокал. =)
Върнете се в началото Go down
firesoul
Трети курс
Трети курс
firesoul


Брой мнения : 1005
Age : 32
Registration date : 27.12.2006

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 19 2008, 17:03

perlata написа:
Kакво би и не би направила за слава и пари?

Честно казано слава не искам. Така, че за нея не бих направила нищо. Пари на всеки трябват. Някак си живеем в материалне свят, но не бих направила нощо, което да престъпва закона или принципите ми.
Върнете се в началото Go down
Виктория Лост Блек
Втори курс
Втори курс
Виктория Лост Блек


Брой мнения : 1401
Age : 31
Местожителство : Beyond the horizon
Registration date : 08.06.2007

firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitimeВто Авг 26 2008, 17:23

Какво ти е мнението за пиърсинга? Би ли си направила? Защо?
Поне едно нещо, което трябва да свършиш, докато си жива?
Имаш ли нещо против ромите? Мнението ти за тях?
Патриот ли си?
Пестелив човек ли си? Умееш ли да спестяваш или пари не се задържат у теб?
Готвиш ли? Ако да кой ти е "специалитета"?
Какво мислиш за графитите по стените? Дали са изкуство или по скоро хулиганщина?
Колко е дълга една минута за теб?
Искало ли ти се е да убиеш човек? И мислиш ли, че някога би могла да го направиш?
Имаш ли си любима играчка?
Би ли рискувала живота си за някого?
Говориш ли си сама?
Бягаш ли от училище? Ако да колко често?
Използваш ли грим? Колко често?
Кое е последното хубаво нещо, което ти се случи?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





firesoul[представяне] - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: firesoul[представяне]   firesoul[представяне] - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
firesoul[представяне]
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други :: Представи се!-
Идете на: